Maza izmēra akrila vannā BESCO Piramida Bona iemontējām VURCS masāžas sistēmu

Maza izmēra tainstūra akrila vannā ar izmēru (140cm*70cm) 'BESCO Piramida Bona' iemontējam VURCS hidromasāžas sistēmu '542 JETS' Masāžas vanna VURCS ir aprikota ar hidromasāžas sistēmu VURCS, kur 5 sprauslas domātas muguras un plecu masāžai, 4 regulējamas sānu sprauslas, sānu masāžai, un 2 regulējamas sprauslas pēdu un kāju masāžai.


Poļu ražotā akrila vannā BESCO PIRAMIDA BONA imontējām Latvijā ražotu ūdens masāžas sistēmu VURCS 542jets, VURCS masāžas vanna ir 4 reizes lētāka un daudzreiz kvalitatīvāka nekā citu ražotāju hidromasāžas vannas!

� BESCO Piramida Bona akrila vannas cena: € 95,39 �
� VURCS masāžas sistēmas '542 Jets' cena: € 470,00 �

* Par hidromasāžas sistēmu: 'VURCS 542 Jets' sistēma, tajā ietilpst 5 muguras un plecu masāžas sprauslas, 4 lielās regulējamās sānu sprauslas un 2 lielās regulējamās pēdu masāžas sprauslas. Pneimatiskais slēdzis un gaisa padeves regulātors.

* SPA 12-18 sprauslu sistēma: Patīkama ( relaksējoša ) gaisa masāžas sistēma, kur gaisa plūsma vannā tiek panākt ar gaisa sprauslu palīdzību vannas pamatnē. Relaksējošais efekts tiek sasniegts ar gaisa kompresora palīdzību, kas ģenerē silto gaisu un palīdz uzturēt pastāvīgu ūdens temperatūru masāžas vannā. Siltie gaisa burbulīši uz ādas izraisa vieglu, patīkamu kairinājumu, radot reflektoru efektu.


+371 22-464-032  www.VURCS.lv
RAVAK Vannā FORMY 01 iemontējām VURCS hidromasāžas sistēmau 542 Jets

 

Masāžas Vannas Bildes

VIDEO Burbuļvannas