Kas ir Akrils un Akrila vannas?

Pēdējā laikā ļoti iecienīti ir akrila izstrādājumi, un tam ir savs izskaidrojums. Akrils ir viens no cietākajiem plastikāta izstrādājumiem. Tas atzīts par ekonomisku, estētisku un veselībai nekaitīgu materiālu. Salīdzinot ar čuguna vai mākslīgā marmora izstrādājumu svaru, akrils ietilpst “vieglākajā grupā”. Akrila vannas svars faktiski nepārsniedz 15—25 kilogramus. Tas nozīmē, ka šo izstrādājumu var viegli aiznest un novietot vajadzīgajā vietā. Tajā pat laikā akrila vannas nav tik izturīgas kā no čuguna vai akmens massas darinātās. Pēdējās saimniekam kalpos ilgāk. Taču akrila vannas labi un ilgi notur siltumu, kā arī slāpē hidrosistēmas radīto troksni.


Formu variācijas

Viena no akrila priekšrocībām — tas ir plastisks materiāls, un no akrila var izveidot dažādu formu vannas — apaļas, stūra u.c.

Akimens massas vannas labi iederēsies, ja esat nestandarta risinājumu piekritējs. Tā interjerā izskatīsies ļoti efektīgi. Akmens massa ir mūsdienīgs kompozītmateriāls, kas tiek ražots no poleistera sveķiem, kvarca un karbonāta pildvielām. Ilgmūžību šim materiālam piešķir īpašs aizsargslānis. Jāteic gan, ka akmens massa vairs nav nekāds jaunums. No tā veidotā produkcija pasaules tirgū parādījās jau pirms vairākiem gadu desmitiem.

Šī materiāla izstrādājumiem ir augsta kvalitāte, un tie ir higiēniski. Turklāt no minētā kompozītmateriāla var izgatavot dažādu toņu santehniku.

Kopšana

Akrila vannas ir viegli mazgājamas. Pateicoties ļoti gludajai virsmai, reizumis pietiek tikai ar to, ka vanna tiek izskalota ar siltu ūdeni. Akrila vannas kopšanai var izmantot jebkuru mazgāšanas līdzekli, izņemot abrazīvos.

Savukārt sen zināmās čuguna vannas, pareizi kopjot, kalpo gandrīz neierobežotu laiku. Ja to kopšanā neizmanto skābi saturošus šķīdumus, vannas nezaudē savu spīdumu pat vairākus gadu desmitus.

Ne visi tīrīšanas līdzekļu ražotāji ir apjautuši, ka līdzi jauniem laikiem arī santehnikas pasaulē ir ienākuši jauni materiāli. Stipras ķīmiskas iedarbības tīrīšanas līdzekļi, kas nespēja nodarīt kaitējumu emaljētai vannai vai keramikas izlietnei, var būt patiešām bīstami akrila vannai, hromam vai lakai. Ļoti dārgus izstrādājumus ir iespējams neatgriezeniski sabojāt pat dažu minūšu laikā.

Neizmantojiet spēcīgas iedarbības dezinfekcijas līdzekļus, kas satur hloru.

Ja vēlaties būt pārliecināti, ka nesabojāsiet savu santehniku, izmantojiet tīrīšanas līdzekļus, kurus ir pārbaudījis un rekomendējis santehnikas ražotājs.Labākās masāžas vannas un hidromasāžas vannas Latvijā

Masāžas Vannas Bildes

VIDEO Burbuļvannas