Tirīšanas līdzeklis VURCS džakuzi un hidromasāžu sistēmām HG 1L

Burbuļvannas lietošanas laikā un pēc tam iekšējā sistēmā notiek baktēriju veidošanās un kaļķa, ziepju un eļļas piesārņojuma veidošanās. Ja gadījumā netiek veikta regulāra tīrīšana, burbuļvanna nedarbosies tik labi un visbeidzot var arī sabojāties.

Var arī rasties nepatīkama smaka. HG hidromasāžas vannu tīrītājs ir radīts pamatojoties uz dabīgām izejvielām un tas rūpīgi un droši iztīra VURCS hidromasāžās sistēmu, neapdraudot iekšējo sistēmu vai apkārtējo vidi. Kā arī ir viegli notīrāmi sakaltuši netīrumi un iespējamie nepatīkamo smaku cēloņi. Regulāri lietojot HG hidromasāžas vannu tīrītāju, VURCS burbuļvanna kalpos ilgāk.

Piepildiet VURCS burbuļvannu ar ūdeni, 5 cm virs augšējās ūdens atveres vai gaisa padeves cauruma. Ielejiet 75 ml HG hidromasāžas vannu tīrītāju vannā. Ieslēdziet sistēmu un ļaujiet tai darboties aptuveni 10-15 minūtes. Noteciniet no vannas ūdeni un pēc tam izskalojiet to ar tīru ūdeni. Lai novērstu piesārņojuma uzkrāšanos, atkarībā no VURCS masāžas vannas lietošanas biežuma, atkārtojiet tīrīšanu vienu reizi 2 līdz 3 nedēļās.


HG Whirlpool bath cleaner 1l

Masāžas Vannas Bildes

VIDEO Burbuļvannas