SPA masāžas sistēma mājas apstākļos

Vanna ir labākā vieta, lai relaksētos pēc grūtās darba dienas, kā arī reizi nedēļā sarīkotu sev relaksējošu SPA sava ķermeņa un gara labsajūtai.
SPA pozitīvi ietekmē visu cilvēka ķermeni:

harmonizē vispārējo organisma stāvokli,SPA mājas apstākļos
stiprina imūnsistēmu,
attīra ādu,
veicina asins cirkulāciju,
stimulē un uzlabo vielmaiņu,
mazina spriedzi,
aizkavē novecošanas procesus,
uzlabo miegu.

Protams, SPA nav iedomājams bez ķermeņa ādas attīroša skrubja, kurš tiek lietots pēc kārtīgas, 20 – 30 minūšu garas izsildīšanās vannā. Jūs varat lietot iemīļoto skrubi, kurš ir nopirkts veikalā, taču varat arī pagatavot skrubi pats - mājas apstākļos, kas noteikti sagādās Jums papildus prieku un labsajūtu. Mēs Jums atklāsim vienkārša, taču efektīva skrubja recepti:

3 tējk. sāls sajauc ar 1 tējk. augu vai olīvu eļļas, klāt piepilina 2 pilieni Jūsu iemīļotākās ēteriskās eļļas, kā arī var papildināt šo skrubja maisījumu ar kādu no kaltētām un saberztām augu drogām – kumelīšu, piparmētru, lavandas vai kliņģerīšu. Maisījumu labi sajauc un droši var sākt attīrīšanas procedūru.

Skrubis ādā tiek iemasēts vieglām, maigām apļveida kustībām, virzienā no apakšas uz augšu. Ja šī procedūra tiek veikta pirmo reizi, tad iemasēšanai nevajadzētu ilgt vairāk par 1 - 2 minūtēm, taču katras nākamās attīrīšanas procedūras laiku var paildzināt par 1 – 2 minūtēm, līdz Jūsu ķermenis būs pieradis pie iknedēļas ķermeņa skaistuma procedūras.

Pēc ķermeņa attīrīšanas procedūras ar skrubi, noskalojieties ar tīru ūdeni un viegli ieziediet mitru ādu ar labu augu eļļu, olīveļļu vai iemīļoto mitrinošo un barojošo krēmu ķermenim, kas atjaunos ādas dabisko aizsargkārtiņu, kā arī mitrinās un pabaros ādu.

SPA procedūra ir ieteicama vakarā, ap plkst. 18 – 19, lai ķermenis paspēj sagatavoties naktsmieram. SPA procedūras beigās Jūs varētu sevi palutināt un ļaut ķermenim vēl kādas 15 – 30 minūtes atpūsties, piemēram, sēžot ērtā krēslā vai dīvānā un malkojot tasi siltas un garšīgas zāļu tējas.

Masāžas Vannas Bildes